88532249-50
  صفحه نخست

  ورود اعضا

ورود با تلفن همراه / ایمیل

  نام کاربری(ایمیل یا تلفن همراه )

  کلمه عبور

ویــــژه: ترافیک تبادل شده با سرویس های وبینار آنلاین برای کاربران داخل کشور در تمام سرویس دهنده ها بصورت " نیم بها " و مطابق
" تعرفه ترافیک داخلی " محاسبه می گردد.
 
برخی از امکانات


امکان چت


کنفرانس تصویری


کنفرانس صوتی


اشتراک دسکتاپ


ضبط جلسات


کنترل دسترسی
 


تخته سیاه


اشتراک فایل


زمانبندی جلسات


نظرسنجی


ایموجی


ارائه چند نفره
 
برخی مشتریان
خرید کلاس آنلاین

وبینار، وب کنفرانس یاکلاس آنلاین ابزاری جهت آموزش الکترونیکی و وب کنفرانس (Web Conferencing) و دوره ها و نشستهای آنلاین برای سازمانها، ادارات، دانشگاه ها و موسسات آموزشی می باشد.
وبینار آنلاین، با در اختیار داشتن زیرساخت و ابزارهای ارایه سرویسهای کلاس آنلاین و وبینار، خدمات خود را بصورت ابری به متقاضیان ارایه مینماید و سرویس مورد درخواست، بلافاصله پس از پرداخت در اختیار شما قرار میگیرد.
درحال حاضر سرویسها با استفاده از نرم افزار قدرتمند BigBlueButton و بصورت قانونی، بدون استفاده از نسخه های قفل شکسته ابزارهایی مانند AdobeConnect ارایه میگردد.
سرویس های کلاس آنلاین و آموزش مجازی و وب کنفرانس ما، با بهره گیری از تکنولوژی HTML5 تقریبا بر روی تمامی مرورگر ها بدون نیاز به نصب هر برنامه جانبی دیگری قابل اجرا و بارگزاری میباشد.
برای خرید هریک از سرویسهای کلاس آنلاین یا وب کنفرانس، شما میتوانید به سادگی در سایت ما عضو شده و با انتخاب و پرداخت هزینه ها، سرویس خود را بلافاصله فعال نموده و مورد استفاده قرار دهید.
درصورت نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سرویسها، همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما میباشند.



چرا وبینار آنلاین را انتخاب کنیم؟


اجرا بر روی انواع دستگاه ها بدون نصب برنامه مجزا


سرویس پایدار با کیفیت ارتباطی خوب صدا و تصویر


سفارش و فعال سازی سریع و آسان سرویس


کاربردها