88532249-50
  صفحه نخست

  ورود اعضا

  ایمیل

  کلمه عبور

  شماره همراه  

  کلمه عبور

دریافت فیلم


در سرویس های اشتراکی به دلیل حجم بالای کلاس های در حال برگزاری بر روی سرورها، مدت زمان مورد نیاز برای پردازش و قرار دادن ویدیو مربوط به نشست های برگزار شده در پنل مدیریت برگزارکنندگان حدودا 30 الی 45 روز می باشد ضمنا پس از قرار گرفتن فیلم ها در پنل کاربری مشتریان یک هفته فرصت خواهند داشت تا فایل مورد نظر را برای خود ذخیره نمایند در غیر این صورت وبینار آنلاین هیچ مسولیتی را نسبت به حذف فیلم ها مربوطه نخواهد داشت. (این بازه زمانی، بر اساس تعداد نشستها ممکن است کاملا متغییر بوده و این زمان ممکن است نیاز به تغییر داشته باشد).
به این دلیل چنانچه برگزارکنندگان محترم نیاز به دسترسی سریع تر به ویدیو نشست های خود را دارند می توانند با نصب برنامه های زیر درهنگام برگزاری جلسات اقدام به ضبط جلسه نمایند و پس از اتمام نشست خود فیلم مربوطه را در اختیار داشته باشند.

                                      
  دانلود Snagit                                        دانلود Camtasia


لینک صفحه پخش جلسات، پس از آماده شدن آن، در صفحه برای شما بصورت خودکار فعال خواهد شد،
مطابق امکانات برنامه BigBlueButton در صفحه پخش آرشیو جلسه، فایل دوربینهای فعال جلسه و میکروفونهای افراد که فعال بوده اند، در یک فایل قابل دانلود و ذخیره با فرمت webm میباشد، اما چت ها و تخته سیاه (و صفحه اشتراک دسکتاپ ارائه دهنده در صورت اشتراک گذاری) تنها در صفحه پخش قابل مشاهده بوده و بصورت فایل مجزا برای دانلود نمیباشد.
در صورت تمایل به داشتن آرشیو کامل میتوانید از صفحه مربوطه، با استفاه از ابزارهای ذخیره صفحه نمایش که در بالا به آنها اشاره شد، نشست را بر روی دستگاه خود ذخیره نمایید.

کاربردها