88532249 | 88532250       info@webinaronline
 وبینار آنلاین Webinaronline
  صفحه نخست

کلاس مجازی

کلاس مجازی
تاريخ:هفدهم فروردين 1399 ساعت 09:56   |   کد : 5   |   مشاهده: 136639

وبینار آنلاین، ارایه دهنده زیرساخت و پلتفرم برگزاری کلاس مجازی با کیفیت در ایران، با استفاده از سرور های پرسرعت داخل کشور

یکی از ابزارهای آموزشی جدید که پس از فراگیر شدن اینترنت و شبکه های اجتماعی کاربرد گسترده ای یافته است، کلاس مجازی میباشد.

در کلاسهای مجازی، استاد و دانشجو در کلاس حضور یافته و استاد مطالب را با استفاده از ابزار هایی که نرم افزار کلاس مجازی در اختیار او قرار میدهد، برای دانشجویان ارائه مینماید. همچنین درصورت نیاز، دانشجویان نیز در زمان برگزاری کلاس مجازی مشارکت کرده و درصورت وجود سوال یا نیاز به توضیح، موضوع را با ارائه دهنده محتوی مطرح مینمایند.

همچنین مطالب بیان شده در کلاس برای مراجعات بعدی ضبط شده و اندکی پس از پایان کلاس، قابل مشاهده و بهره برداری میباشد.

کلاس مجازی محدود به افرادی با دانش رایانه ای بالا نبوده و به راحتی میتوان از آن در انواع دوره های آموزشی برای سطوح مختلف افراد بهره برد.

با استفاده از سرویس های ابری کلاس مجازی، شما میتوانید با خرید کلاس مجازی، دوره های خود را بصورت برنامه ریزی شده تعریف نموده و شرکت کنندگان در کلاس را بر اساس سطح دسترسی مورد نظر خود، به کلاس دعوت نمایید.

نرم افزار کلاس مجازی ما با استفاده از زیرساخت BigBlueButton آماده سازی شده و ارائه میگردد.

کلیه سرویس ها بلافاصله پس از پرداخت هزینه ها آماده استفاده برای شما میباشند و میتوانید بصورت ابری از آنها بدون دغدغه در خصوص نگهداری، بروز رسانی، امنیت، ظرفیت های سخت افزاری و .... استفاده نمایید.


درصورت نیاز به مشاوره در خصوص سرویس های قابل ارایه و نحوه سرویس دهی، همکاران ما آماده پاسخ به سوالات شما میباشند و شما میتوانید با ما تماس بگیرید.
 
خرید کلاس مجازی

https://webinaronline.ir/News//5

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 کاربردها

نماد اعتماد، اینماد