88532249 | 88532250       info@webinaronline
 وبینار آنلاین Webinaronline
  صفحه نخست

  ورود اعضا

ورود با تلفن همراه / ایمیل

  نام کاربری(ایمیل یا تلفن همراه )

  کلمه عبور

مطالب
پلتفرم کلاس آنلاین چیست؟ یک پلتفرم خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ چگونه می‌توان برای برگزاری کلاس آنلاین اقدام کرد؟ اگر به دنبال پلتفرم مناسب برای تشکیل کلاسهای آنلاین خود هستید در ادامه میتوانید اطلاعاتی در این باره کسب کنید.
بخش آموزش، از گذشته تا کنون تحولات زیادی را پشت سر گذاشته است. هنگامی که نگاهی به تاریخچه‌ی آموزش می‌اندازیم، مشخص است که معنا و محتوای اولیه‌ی آموزش به شکل امروزی نبوده است. آموزش بیشتر برای یادگیری حرفه از بزرگان و یا انتقال دانش به قبیله و نسلهای بعدی بوده است. اولین نمونه‌های «نوشتن» در تمدن‌ها را می توان در مصر باستان دید و سپس به تمدن‌های اطراف منتقل شد. اینگونه یادگیری و آموزش راحت تر و سریع تر انجام گرفت.
سرور چیست؟ چگونه می‌توانیم کلاس آنلاین تهیه کنیم؟ در ادامه به توضیح بیشتر می‌پردازیم.
در چند سال گذشته نوع ارتباط و برگزاری بسیار از نشست‌ها و کلاس‌ها تغییر بسیاری داشت. از جمله این موارد تشکیل وبینار است. هر فردی می‌تواند تنها با عضویت و پرداخت قیمت ماهانه تشکیل وبینار را تجربه‌ کند.
امروزه کلاس‌های آنلاین از محبوبیت زیادی برخوردارند. در ادامه به اهمیت کلاس‌های آنلاین و نحوه‌ی اقدام برای خرید می‌پردازیم.
معرفی و بررسی برنامه بیگ بلو باتن.
با مجازی شدن بخش‌های مختلف زندگی انسانها در طی دو سال گذشته میخواهیم وبینار را به عنوان ابزاری برای ارائه کنفرانس‌های مجازی معرفی کنیم.
همزمان با دسترسی گسترده اینترنت میان مردم جهان و شیوع بیماری های واگیردار در سالهای اخیر، افراد برای برطرف کردن نیازهای آموزشی خود به کلاسهای آنلاین برای آموزش روی آورده‌اند. کلاس آنلاین روش یادگیری آنلاین است که به صورت مجازی برگزار می‌شود و نیازی به حضور فیزیکی افراد نیست. از این رو به آن کلاس مجازی نیز می‌گویند. کلاس آنلاین روشی ساده، راحت و سریع هستند که افراد می‌توانند تداوم و کیفیت یادگیری خود را ارتقا دهند.
خدمات نصب و پشتیبانی بیگ بلوباتن
12

کاربردها