88532249 | 88532250       info@webinaronline
 وبینار آنلاین Webinaronline
برای برگزاری وبینار به چه تجهیزاتی نیاز است
با وبینار آنلاین همراه باشید تا با تجهیزات مورد نظر برای وبینار آشنا شوید.
تاريخ : هفتم فروردين 1400 ساعت 03:23   کد : 101
برای شرکت در وبینار، وب کنفرانس یا کلاس آنلاین ارایه شده توسط وبینار آنلاین، تنها به یک اتصال اینترنت و یک مرورگر بر روی دستگاه خود نیاز دارید.

دستگاه شما می‌توانید یک کامپیوتر، یک لبتاپ، یک تبلت، یک گوشی موبایل و یا حتی یک تلویزیون هوشمند باشد.

طبیعتا برای شنیدن صدای دیگران، دستگاه شما باید دارای بلند گو یا اسپیکر باشد، اگر قرار است شما در نشست صحبت نمایید، به یک میکروفن نیز نیاز دارید.

برای اینکه تصویر شما نیز دیده شود، یک دوربین یا وب کم نیاز است. البته تا شما به مرورگز اجازه استفاده از دوربین و میکروفن خود را ندهید، کسی بدوت اجازه شما امکان دیدن و شنیدن صدا و تصویر شما را نخواهد داشت.

اگر از کامپیوتر یا لپتاپ برای اتصال به وبینار استفاده می‌کنید، امکان اشتراک گذاری دستکتاپ نیز برای شما فراهم خواهد شد، اما این مساله الزامی نمی‌باشد.

شرکت در وبینار های "وبینار آنلاین" ساده بوده و شما میتوانید با خرید یکی از سرویس های وبینار یا کلاس آنلاین، به سادگی با مخاطبین خود ارتباط بر قرار نمایید.

وبينار (WEBINAR) چیست ؟

"وبینار"از ترکیب دو واژه وب و سمینار تشکیل شده است (Web based Seminar) و به معنی بستری مجازی است که ‌ميتوان آموزش‌ها و جلسات را با استفاده از آن بصورت برخط برگزار نمود. وبینارها اغلب با هدف آموزش نرم‌‌افزار، به اشتراک‌گذاری اطلاعات در مورد یک محصول یا خدمت جدید، ارتقای یک برنامه و … برگزار می‌شوند. ابزارهای آنلاینی که وجود دارند این امکان را برای سازمان‌ها فراهم می‎کنند تا به سادگی میزبان یک وبینار باشند. با استفاده از وبينار، شما می‌توانید نشست های باکیفیت و مقرون‌ به صرفه ایجاد کنید.
نماد اعتماد، اینماد