88532249-50
  صفحه نخست
ورود اعضا
ایمیل
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
دریافت فیلم


در سرویس های اشتراکی به دلیل حجم بالای کلاس های در حال برگزاری بروی سرورها، مدت زمان مورد نیاز برای پردازش و قرار دادن ویدیو مربوط به نشست های برگزار شده در پنل مدیریت برگزارکنندگان حداقل 30 الی 45 روز می باشد (این بازه زمانی، بر اساس تعداد نشستها ممکن است کاملا متغییر بوده و این زمان ممکن است نیاز به تغییر داشته باشد).
به این دلیل چنانچه برگزارکنندگان محترم نیاز به دسترسی سریع تر به ویدیو نشست های خود را دارند می توانند با نصب برنامه های زیر درهنگام برگزاری جلسات اقدام به ضبط جلسه نمایند و پس از اتمام نشست خود فیلم مربوطه را در اختیار داشته باشند.

                                      
  دانلود Snagit                                        دانلود Camtasia


لینک صفحه پخش جلسات، پس از آماده شدن آن، در صفحه برای شما بصورت خودکار فعال خواهد شد،
مطابق امکانات برنامه BigBlueButton در صفحه پخش آرشیو جلسه، فایل دوربینهای فعال جلسه و میکروفونهای افراد که فعال بوده اند، در یک فایل قابل دانلود و ذخیره با فرمت webm میباشد، اما چت ها و تخته سیاه (و صفحه اشتراک دسکتاپ ارائه دهنده در صورت اشتراک گذاری) تنها در صفحه پخش قابل مشاهده بوده و بصورت فایل مجزا برای دانلود نمیباشد.
در صورت تمایل به داشتن آرشیو کامل میتوانید از صفحه مربوطه، با استفاه از ابزارهای ذخیره صفحه نمایش که در بالا به آنها اشاره شد، نشست را بر روی دستگاه خود ذخیره نمایید.
خروجی ضبط شده نشستها، حداکثر تا 2 هفته پس از آماده شدن لینک خروجی در سیستم نگهداری خواهند شد و پس از این مدت، بصورت خودکار از سیستم حذف خواهند شد. لذا ضروری است درصورت نیاز به در اختیار داشتن این اطلاعات، از آنها با استفاده از نرم افزار های معرفی شده فوق یا هر ابزار دیگری نسخه پشتیبان تهیه نمایید.

کاربردها